Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Sahte Panax !

Mustafa eraslan Panax

Kibarlı Sahte Panax ! Sahte Panax gibi kelimeler son zamanlarda internet mecralarında fazlaca aratılmaktadır, tespitlerimiz bunu göstermiştir ki; bunun da sebepleri üzerinde bizleri düşürdürmeye itmiştir.Bu durum üzerinde Sahte Panax konusuna eğilim göstererek Halk sağlığını tehlikeye atan kalpazanların tuzaklarını açıklama ihtiyacı hissettik,yazı dizimizde Sahte Panax ile Orjinal panax aralarındaki farkları öğrenmiş olacaksınız.Bu konudaki kuşkularınızı yazı dizimizin devamında giderebilirsiniz,gerektiğinde hala tedirginlik yaşıyorsanız Danışma Hattımızı mutlaka arayınız..Biraz zaman ayırıp maddi ve manevi yönden zarar görmemek adına bilgilendirme sayfalarımızı lütfen okuyunuz.

Sahte Panax Nedir?  Kimler Sahte Panax Üretir?   Gerçek Panax ile Nasıl ayırt değilir?  

Gibi sorular, insanların bu konudaki tedirginliklerinden ve piyasada bulunan taklit panaxlardan kaynaklandığını araştırmalarımız sonucu tespit etmiş bulunmaktayız.Hastalar şifa bulmak için maddi manevi belirli bedeller ödeyerek ürün satın alırken elbetteki orjinal ürün olup olmadığı konusunda ciddi endişeler duymaktadır.Bu durum sadece türkiyemize has değildir lakin dünya ülkeleri arasında bitkisel ürünlerde sahtecilik konusunda malesef ilk sıralarda yer alan Türkiyede bu anlamda iyileştirmeler yapmak adına Sağlık Bakanlığı devreye girmiş ve özellikle sigara bıraktırıcı ve zayıflatma ürünlerrindeki taklitlerin fazlalığını tespit ederek bu ürünlerin satımını yasaklayarak en azından patenti olan ürünler içinde ENDİKASYON  yasağı getirmiştir.

Bu tip sahtecilik sorunları halkımızı endişe ve tedirginlik içine sokmuş ve özellikle bitkisel ürün alımı yaparken ciddi güvensizlikleri görülmüştür.Bu durum mantığken normaldir, empati yapılması gerektiğinde insanların tedirginlikleri, almış oldukları ürünün gerçekten sahtemi orjinalmi olduğunun bilinmemesi gibi sorunlar insanları kuşkulandırır.

Tüm bu problemleri Kibarlı Panax ,  Panax ürünleri açısından yenmenin bir çok yolu vardır.Satın almış olduğunuz Panax ürünü için hologram kontrolü yanı sıra, satın aldıgınız bayii’nin yetkili olup olmadıgını merkezden araştırarak, ürünleri faturalı isteyerek, satın alacağınız merkezin adresini sorarak, gerekirse ofislerine gidip alarak büyük ölçüde sahte panax ürün korkunuzu yenmiş olur, orjinal panax ürünü ile tedavinize başlamış bulunursunuz.

Sağlıklı Yaşam..

Bir önceki yazımız olan Panax Nedir ? başlıklı makalemizde ginseng panax, mustafa eraslan panax nedir? ve panax ne işe yarar hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
hakkari3133
Ziyaretçi

1 ALANA 1 BEDAVA PANAX LARIN HEPSİ SAHTE Mİ BUNLARIN İÇERİĞİ SİZİNKİYLE AYNI MI ?

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba;

1 alana 1 bedava KESİNLİKLE SAHTEDİR ! Bunu defalarca belirttik lütfen paranızı ve sağlığınızı faydasız bi şekilde kaybetmek istemiyorsanız bu sahte ürünlerden uzak durunuz, umut tacirlerinin tuzağına düşmeyiniz, bunlarla ilgili hukuki süreçler devam etmektedir.

Rasim
Ziyaretçi

Fatehdaki satish noqtasindan aldiqim Panax ve Romadur Plusun uzarina ………….. Kibarli Yetkili Bayil yazilib.Bunun sahta olub olmamasini nasil bilmek olar?

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Rasim bey;

Fatihteki bayii hakkında bilgimiz yok, bizde zaten yetkili bayiyiz, onu merkeze sormanız gerek.Ama her semtte Kibarlı ürünlerini pazarlayan satış noktası bulunmakta artık.

Rasim
Ziyaretçi

Sizin Fatehda satish noqtaniz varmi?

bülent
Ziyaretçi

Annem konyadan benen habersiz sipariş vermiş sahtecilrden, geri iadede etmediler telefonu yüzüme kapatıtlar, bunlarla ilgili neden işlem yaılmaz ? 3 kutu daha sipariş etmemiz gerek

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Bülent bey;

Sahte panax üretenler ile kibarlı şirketi avukatları son hızıyla hukuki süreci devam ettiriyor ama ürün tutulduğu ve çok büyük rant oldugu için çok fazla sahte üreten çıkıyor.Sonunda hepsi bitecektir merak etmeyiniz.

adnan başel
Ziyaretçi

Nasıl ayırt edeceğiz bir sürü piyasada panax var verilen barkod bilgileride çok net değil genel anlamda bilgi verirseniiz..

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Adnan bey;

Ürünü satın aldıktan sonra hologram ve barkod sorgulaması yapma imkanınız vardır, içiniz rahat olacak, tüm ürünler merkez bazlı orjinaldir. fiyatı ucuz ve kampanyalı hediyeli panaxlardan uzak durmanız dileği ile.

wpDiscuz