Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Panax Zararları Nelerdir ?

Mustafa eraslan Panax

Panax Zararları Varmıdır ? Panax Yan Etkileri Nelerdir.Dr. Mustafa Eraslan ve uzman ekibi tarafından üretilen ve formülize edilen PANAX bitkisel gıda takviyesinin görülen herhangi bir zararı yoktur. Panax Bitkiseldir, Yan etkisi bu sebeple görülmemektedir, doz aşımı veyahut aşırı kullanım gibi durumlar söz konusu olmadıkça Kibarlı Panax Genel kullanımda ve Ağır durumda olan hastalar’da farklılık gösterir. İçerisinde bulunan karışımlarında tamamı bitkiseldir ve hepsi özenle seçilmiş ve bir o kadarda özenle formülize edilmiş bitkilerden oluşmaktadır.Panax ürünü’nü Gönül Rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kibarlı Panax ürünü yetkili Resmi kibarlı bayiileri ile şirketlerinden veyahut yayın hakkı bulunan websitelerinden alındığı sürece kesinlikle yan etkisi olmaz.

Sadece ORJİNAL PANAX  ürünü kullanan hastalar için geçerli olan yan etkisiz panax ürününü ucuz satın almaya kalkan hastalar hem sağlığını hemde parasını kaybetmektedirler.Ucuz ve sahte Panax ürünlerini tercih etmeyiniz..

Güncel olarak SMS yolu ile telefonlarınıza gönderilen Panax alana telefon hediye tuzaklarına düşmeyiniz.Bunu taklit panax ürünlerini kullandırmak adına yapmaktadırlar.

Ucuz ve Kampanyalı satılan Panax ürünü sahtedir.

Telefon hediyeli panax ürünleri Sahtedir.

Orjinal Panax fiyatı 150 TL dir ve asla ucuza satılamaz.

Bir önceki yazımız olan Panax Faydaları? başlıklı makalemizde panax fayda, panax faydaları ve panax faydaları nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Surendra
Ziyaretçi

dağhan kara diyor ki:Bende de aşırı extrasistol (gfcnde 3–5 bin defa) var neden olduğu nasıl tevadi edileceği belli değilmiş tıbben. 2 senedir f6ldfcrmedi. Tehlikesi yok deniyor ama e7ok can sıkıcı bir durum. Şifası marrup yaprağı deniyor forumlarda. Adana da aktar bırakmadım gezdim bilen yok. Nerde bulabiliriz bir bilen ya da satan varsa…

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Surendra ;

Marrup yaprağı aşırı kullanılmamalıdır, canlı destekten bizimle iletişime geçiniz.

batuhan
Ziyaretçi

Panax kullanıyoruz pekte güvenilir olmayan bir yerden almış babam, zararları ve yan etkileri nelerdir

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba batuhan;

Eğerki sahte panax almışsanız lütfen iade edin ve aldığınız yeri şikayet edin, çünkü sahte panax içeriğinde herşey olabilir, hukuki yaptırımlarımızla birçok depo basılmakta ve sahte içeriği hayvan gübresi ile dolu panax bulmaktayız..

wpDiscuz