Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Panax İçerisinde Neler var?

Mustafa eraslan Panax

Panax içerisindeki karışımlar Nelerdir? Dr. Mustafa Eraslan ve Farmokoloji uzmanı – Bitki uzmanı ekibi ile formülize edilen Panax Ürünü’nü neredeyse yüzbinlerce hasta yada genel sağlık kullanımı için kullanan bireyler kullanmıştır ve kullanmaya devam etmektedirler.Peki bu ‘Panax içerisinde neler var‘ , Panax hangi bitkilerin karışımı ile formülize edildi, Panax içeriğinde Neler var sorularına açıklık getirmek adına yazı dizimizi oluşturmuş bulunmaktayız.Panax bilindiği üzere Çok etkili 3 bitkinin uygun oranda harmanlanması sonucu oluşturulmuş ve bu oranların başarısı nedeniyle hastalar üzerinde etkili olmuştur, bu etki panaxın formülize edilme başarısından gelir elbette.

Doğru formülize edilemeyen bitkiler ne kadar Şifalı olurlarsa olsunlar bir fayda sağlayamaz.Bitki bilimciler, bitki uzmanları farmokologlar sürekli bu karışımlar üzerinde uğraşmakta deneyler yapmaktadırlar.Bunun sebebi doğru bitki , doğru karışım ve üst düzey fayda mantığına dayanmaktadır.

Kibarlı Panax ürünü oluşturulurken uzun zamanların gözlemleri, deneyleri ve uğraşları sonucu elde etmiştir ve sonuç olarak insanlığa sunmuştur.

Panax İçerisinde Ne var?

♥ Tribulus Terrestis,

♥ Avena Sativa,

♥ Ginseng Panax,

Bu 3 adet efsanevi bitki panax bileşimini oluşturmaktadır.Panax günücü ve faydasını bu 3 bitkiden almaktadır.Bitki isimlerini Google’da aratarak sayısız faydalarını okuyabilir kafanızda şekillendirebilirsiniz.

 En önemlilerinden olan Ginseng Panax’ın faydalarını artık bilmeyen yoktur, Japonya ve Çinde bitkisel ürün kullanımı %70 lere ulaşmışken Asya ve Avrupada bu oranda hiç az değildir, Melesef türkiyemizde bu oran çok azdır, Orta doğu ülkelerinin vazgeçilmez bitkisi Ginseng Panax onlar için adeta mucizedir, özel yetiiştirilir ve efsanevi isimlerle adlandırılmıştır.

İşte Dr. Mustafa Eraslan uzman ekibi ile birlikte Kibarlı Panax ürününü bu etmenlerin bileşimi sayesinde oluşturmuş ve ciddi başarı yakalamıştır.Kibarlı Ürünü olan Panax bu sebeple yan etkisizdir, zararsızdır ve bitkiseldir.

 

Bir önceki yazımız olan Panax Nedir ? başlıklı makalemizde ginseng panax, mustafa eraslan panax nedir? ve panax ne işe yarar hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Tolga
Ziyaretçi

Annem de damar tıkanıklığı var ve sağ tarafta kısmı felç mevcut konuşma bozukluğu var bir arkadaşım panax önerdi ancak sayfanızda okuduğum kadarıyla bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Tolga;

Anneniz için geçmiş olsun, damar tıkanıklığı için en az 3 kutu panax kullanmalı, lütfen iletişim numaranızı bize canlı destekten ulaştırın uzmanlarımız sizi arayacaklardır.

Geçmiş olsun..

ömer
Ziyaretçi

pek inandırıcı gelmedi bu ayakta durmak hikayesi ama öyle olsun ben yinede size inanıyorum mehmet bey

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba ömer bey;

Tam olarak detay dilerseniz gerekli açıklamaları arkadaşlarımız yapacaktır. 🙂

kenan
Ziyaretçi

peki herbalist ibrahim gökçek panax’ın damar açıcı değil halsizlik giderdiğini iddia ediyor. aksine alıç otunun damar açtığını söylüyor, bu konu hakkında lütfen bizi aydınlatırmısınız… çünkü epilepsi hastasıyım gerçekten şaşırmış bi durumdayım ne yapacağımı bilemiyorum ve kime güveneceğimide bilmiyorum. çünkü bu bitkisel ilaç piyasası tam bir rant arenesına dönmüş ve insan sağlığı hiçe sayılıyor, ALLAH’tan korkan insanların sayısı yok denecek kadar azalmış. sizden bu konu hakkında cevap bekliyorum lütfen cevaplayın

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Kenan bey;

Kibarlı ürünleri dışındaki ürünler hakkında bilgimiz yok, yorum yapamayız maalesef.

Bitkisel sektörün rant kurbanı olduğu doğru ama unutmayın bitkisel sektörde sadece gerçek ve faydalı ürünler ayakta kalabilmektedir, detaylı bilgileri için canlı destek yada danışma hattımıza ulaşınız.

Geçmiş olsun..

wpDiscuz