Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Panax hakkında Şikayetler ?

Mustafa eraslan Panax

Unutulmamalıdırki ; kibarlı firmasının formülize etmiş olduğu Panax ürünü hakkındaki şikayetler sadece sahte ürün kullanan müşterilerden gelmiş olasıdır.İronik olan ise gerçek orjinal panax ürünü şikayet konusunda satış hacmi ile kıyaslandığında yok denecek kadar azdır, başarılı formülize edilen panax ürünü satışları türkiye ve avrupa seviyesine ulaşmış olması nedeniyle sahte panax üreticileri bu rantı kaçırmak istememiş ve panax altında gübre, saman, sahte kimyasal karışımlar ile halkın hem sağlığı ile oynamakla kalmamış, maddi olarakta soygun yapmışlardır.Bu durum kısa sürede resmi makamlarca farkedimiştir.

Eskisine oranla panax ürünü reklamları medya, görsel basın,  sosyal medya ve internet camiasında epeyze azalmasının nedeni sahte ürün tacirlerinin üretmiş olduğu sahte panax ürünlerinden doğan sağlık bakanlığı şikayetleridir. Üzücü olan durum şudurki panax ürününden fayda göreb binlerce kişinin üründen halen daha sipariş vermek istemelerine rağmen, kalpazanlar nedeniyle ürün üzerindeki olumlu imaj yok edilmeye çalışılmıştır.

Panax ürünü sahte kopyalarına rağmen içeriğindeki etkin bitkisel maddeleri ve kalp damar açısından faydaları nedeniyle asla imajından ödün vermemiştir.

Türkiyede bitkisel ürün yasakları

Günümüz şartlarında türkiyede bitkisel ürün patlaması nedeniyle sigara bıraktırma ürünlerinden tutun da saçma sapan cinsel içerikli ürünlere kadar birçok rant kapısı açılmış ve halk ciddi manada maddi manevi zarar görmüştür, bu anlamda sağlık bakanlığının taktire şayan yasaklamaları nedeniyle gerçekten olumlu sonuçlar elde edilse de panax gibi faydalı ürünlerde satış hacmi olarak zarar görmüştür.

Avrupaya oranla bitkisel ürün ve alternatif tıp kullanımında türkiyenin bu kadar gerilemiş ve resim makamlarca yasaklanmış olmasının sebebi iş ahlakı olmayan sadece maddiyat hesabıyla insanlığın sağlığıyla oynamaktan rahatsız olmayan mecralar tarafından üretilen sahte ürün satışlarıdır.

Profesyonel anlamda uzman farmokologlar tarafından üretilen panax ve diğer kibarlı ürünleri malesef bu meralar içerisinde yıpratılmaya çalışılsa da faydaları ve etkisi göz önüne alındığında halk sağlığı beğenilmeye devam etmektedir.

Panax Zararlımı ?

 Sahte panax adı altında karalama çalışmaları başarısız olmuş kişilerce çıkarılan dedikodular panax ürünü hakkındaki gerçekleri değiştirmemiştir, hayır panax ürünü zararlı değildir, resmi makamlara orjinal panax ürünü ile ilgili hiç bir şikayet kaydı yapılmamıştır.Bununla ilgili çalışmaları yakından takip edebilirsiniz. Umarız sahte panax ürünleri tamamen temizlenir ve hukuki süreç daha hızlı işler.

Sağlıkla kalın..

Bir önceki yazımız olan Addison Hastalığı başlıklı makalemizde addison, addison belirtileri ve addison hastalığı hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Selen pamuk
Ziyaretçi

Merhabalar Aort damarım 5.4 cm panax kullanmamın faydası varmıdır bana cevap verirmisiniz?

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba selen hanım, elbette kullanmalısınız, lakin raporlarınızda önemli, son durum nedir, lütfen bize iletişimden veya sağ alttaki turuncu destek kutusundan ulaşarak iletişim bilgilerinizi yazın, uzmanlarımız dönüş yapacaktır. Geçmiş olsun

Hüseyin Koç
Ziyaretçi

Mustafa Eraslan kayıp, artık kibarlı ile bir alakası kalmamış nedendir bilinmiyor.

Hüseyin Koç
Ziyaretçi

Ben 5 yıldan beri kullanıyordum, yalnız bu yıl yaptırdığım kan tetkikinde trombositim en asgari ölçü olan 150.000 bine düşmüş, şimdi bende şu şüphe oluşmaya başladı, acaba damarı açması için kanımı cıvıltıyorda, yani trombositi düşürerek kanın damardan daha kolay geçmesini sağlıyor ve damar cıvık kanlamı açılmış oluyor.

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba hüseyin bey, lütfen canlı destekten bize iletişim bilgilerinizi veriniz, detaylıca uzmanlarımız tarif etsin.

aygül ankara
Ziyaretçi

Merhaba, evet panax hakkında birçok şikayet sahte ürün çıktı orjinallerinin işe yaradığını biliyoruz ama insanlar bunu nasıl ayırt edecek ?

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba aygül hanım, bununla ilgili şirket avukatları yoğun bir mücadele veremektedir, orjinal panax ve kibarlı ürünlerine yetkili bayiilerden ulaşabilirsiniz, geçmiş olsun.

wpDiscuz