Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Panax Faydaları?

Mustafa eraslan Panax

Panax Faydaları Nelerdir? Panax Hangi hastalıklara iyi gelir ? Ginseng Panax; Uzun yıllar boyu Orta Asya ve Batı Amerika ülkelerinde insanlara umut ışığı ve sağlık klavuzu olmuştur, her tür hastalık için genel beden sağlığı için bu mucizevi bitkiyi değerlendirmiş ve bu bitkiden bilim adamları kimyasal ilaçlar üretmiş, alternatif tıpla ilgilinen doktorlar ile bitkisel gıda takviyesi haline getirmiş  insanların faydasına sunmuşlardır.Alternatif tıpla ilgilinen Doktor Mustafa Eraslanda bu bitkinin şifasını keşfetmiş ve bunu uzman ekibiyle son derece etkili bir şekilde formülize ederek Panax ürününü ortaya çıkarmıştır.

Birçok tedavi yönteminde kullanılan Ginseng Panax otunun faydalarını sıralamak gerçekten mümkün değildir,bu insanlar bu bitkiyi keşfettiklerinde ‘hayat otu! diğer manada ‘ölümsüzlük otu‘  ve şeklinden dolayıda ‘ insan otu‘ isimlerini verip korumaya alarak yetiştirmişlerdir.

Panax Faydalarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Ginseng Panax ürünü özelliklerini Panax nedir isimli yazımızda anlatmıştık, Orta doğuda efsaneleşen bu bitkinin etkisi ve gücünü Mustafa Eraslan  formülize etmiş Kibarlı firmasıda dağıtımını yapmıştır.

Panax faydaları ‘nı öğrenebilmek için mutlaka danışma hattımıza bağlanınız, çünkü bir ürünü kullanırken o üründen fayda görebilmek için, o ürünü oluşturan deneyimli uzmanlardan faydalanmak zorundasınız, Panaxtan fayda görebilmek için bize sorunuz,

Panax ürünü kullanan hastalarımızın sayısı yüzbinleri aşmış milyonlara ulaşmıştır, Panax kendisini kanıtlamış bitkisel bir gıda takviyesi olması yanında hastalarımız dışında genel sağlık için kullanmak isteyen bireylerin sayısıda çok fazladır, çünükü panax içerisindeki bitkilerin etken maddeleri ve kullanım amaçları bunu gerektirir.

DR. MUSTAFA ERASLAN PANAX FAYDALARI ?
Kalp damar hastalıkları dendiği zaman halk arasında akla damar sertliği gelir.

Panax, damar yollarının tıkanmasından kaynaklanan tüm rahatsızlıkların tedavisinde doğal destek ürünü olarak kullanılır.

Kalp damar hastalıkları sigaraya, beslenmeye, kolesterol seviyesinin yüksek olmasına, şeker hastalığına, genetik yapıya ve genetik geçirgenliğe bağlı nedenlerden dolayı ortaya çıkar.

İşte bu tip hastalıklar Türkiye’de ölümlerin % 34’üne sebep olduğu için bu rahatsızlıkların ortadan kalkması için bitkisel takviyesi ürettik. Kibarlı firması tüm ürünlerinde orjinallik ve bakanlık onayı mevcuttur.

Panax adını verdiğimiz bitkisel gıda takviyesi kalp damar hastalıklarının ortadan kalkmasında, damar içindeki arteron plakların erimesinde ve vücudun organlarının düzenli çalışmasına faydalı bir üründür

Panax Faydaları Neler ?

 • Hipertansiyonun normal seviyelere gelmesinde,
 • Kan basıncının düzenlenmesinde,
 • Kolesterol seviyesinin azaltılmasında,
 • Sperm sayısı ve kalitesinin arttırılmasında,
 • Erken boşalma sorununda,
 • İktidarsızlıkta
 • Ereksiyon (sertleşme) problemlerinde,
 • Testosteron seviyesinin arttırılmasında,
 • Erkek ve kadında cinsel istek kaybının önlenmesinde,
 • Erkek ve bayanlardaki kısırlık problemlerinde,
 • Kadınların yumurtalık problemlerinde,
 • Kas gücünün ve dayanıklılığının arttırılmasında, etkili olur.

 

Panax hangi ürünlerle kullanılmaz ?

Panax hangi ürünler ile kullanılırsa daha faydalı olur ?

Panax Nasıl kullanılırsa daha faydalı olur?

Panax kullanırken Neler dikkat edilmeli?

Sorularınız için danışmanlarımızdan bilgi alınız, yada Canlı Destek Baloncuğumuza tıklatarak anında bilgi alabilirsiniz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
celal
Ziyaretçi
celal
13 Kasım 2016 13:56

ınternetten panax siparişi verebilirmiyim

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 01:28

Merhaba celal tabiki verebilirsin, en sağda bulunan turuncu kutuya tıklayıp iletisim ve siparis bilgilerinizi yazin uzmanlarimiz size ulasacaktir. lutfen telefon numaralarinizi buraya yazmayiniz. Sahte urun saticilari takip edip bizler adina urun gondermeye calismaktalar.

ali kemal şimşek
Ziyaretçi
ali kemal şimşek
7 Ağustos 2016 17:11

bende kibarlı ürünlerinden kullandım çok çok memnun kaldım özellikle zayıflamak için reşhi mantarı kullandım

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 01:29

Memnun olduk ali bey, geçmiş olsun.

Smithf450
Ziyaretçi
Smithf450
18 Nisan 2016 16:55

acquiring equivalent rss snag? Someone who’s going to be aware of nice retort. Thnkx ekabdeedckebekfd

ismail
Ziyaretçi
ismail
28 Mart 2016 21:57

3 yıl önce anjio oldum stent takıldı düzenli olarak kollrestrol ve tansiyon hapı kullanıyorum. ancak efor testi yine olumsuz çıktı . ne kullanmam gerek kolay gelsin.

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:21

Merhaba ismail bey;

Bu durumda faydalı olabilecek ürün panax, lakin panaxla beraber destek ürünlerde var, lütfen canlı desteğe bağlanın gerekli bilgileri verelim.

Geçmiş olsun..

FUAT
Ziyaretçi
FUAT
23 Ağustos 2016 11:57
Bu diyet yapabileceğiniz en sıkı kolesterol diyetidir bu yüzden herkese önermiyorum. Uygulamasının zordur ama doğru uygulansanız tıkanmakta olan damarlarınız rahatlar, zor ameliyatlar geçirmek zorunda kalmazsınız. Dr. Esselstyn tarafından 29 hastaya uygulanmış ve hastaların kalp damlarında oluşan plakların eridiği anjiyografik olarak ispat edilmiştir (32). Yemenize izin verilenlerin dışında “bir lokma bile” yemeniz, haftada, ayda, yılda bir gün kendinizi şımartmanız yasaktır. “Bir kaşıktan ne olur, bir çataldan ne olur?” demeden diyete harfiyen riayet etmeye çalışın. (Bu diyeti kullanan kişilerin her gün bir adet B-12 tableti yutmaları gerekir.) YASAKLAR Hayvansal ürünler Balık dahil her türlü hayvan eti (balık, midye, kalamar gibi deniz canlıları,… Devamı »
Pervana
Ziyaretçi
Pervana
6 Kasım 2015 20:24

Mustafa bey marhaba Ankarada sizin büronuz nereda ben Baküdan Azerbaycandan geliyorum İnşallah annem için almaq istiyorum ve bir de panaxs yemakdan onca va ya sonra kullanmaq lazımdı lütfen yazın

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 03:15

Merhaba Pervana bey;

İstanbul merkezden gönderiyoruz, en sağda alttaki turuncu destek kutucuğuna iletişim bilgilerinizi yazın, arkadaşlarımız size bilgi verecektir.

Geçmiş olsun..

Emel atakla
Ziyaretçi
Emel atakla
25 Eylül 2015 14:34

Mustafa bey ben Emel atakla size ulaşamıyorum lütfen beni ararmısınız

Cemalettin Aydın
Ziyaretçi
Cemalettin Aydın
25 Ağustos 2015 23:29

Mustafa bey ben 23 yil once omirilikten t12 l11 epandinoma ameliyati gecirdim iyi huylu Timor dendi benim sol bacakta gucsuzluk kaldi bir aydir panaks kullaniyorum korkum belde yeniden kistleri buyuturmu yokasa yok edermi cevaplarsaniz sevinirim cok sagolun

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:10

Merhaba cemalettin bey;

Öncelikle geçmiş olsun, kistleri panax büyütmez, tüm damar kanallarını içindeki cürufları temizler, doktor kontrolünüde ihmal etmeyerek kullanabilirsiniz.

Cemalettin Aydın
Ziyaretçi
Cemalettin Aydın
26 Ağustos 2015 12:36

05433** 632 iletisim numaram

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:26

Lütfen halka açık platformlarda şahsi iletişim bilgilerinizi paylaşmayınız.. Sahte ürün satıcıları sitelerimizdeki yorumları takip ederek numara veya e-posta adreslerini çalarak, bizlermiş gibi, bizler adına ürün göndermekteler ve bu durum karşısında bizler zan altında kalmaktayız.

cevdet
Ziyaretçi
cevdet
28 Haziran 2015 02:02

benim ritim bozukluğum ve kolestrol yüksekliğim var ne kullanmalıyım

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:11

Merhaba cevdet bey;

Ritim bozukluğu için mutlaka kardiyoloğa önce görünmelisiniz, ardından kolesterol için panax kullanımı uygundur.

Geçmiş olsun..

necmettin
Ziyaretçi
15 Haziran 2015 14:02

merhabalar ben yeni anjiyo oldum bir adet stent takıldı bu ilaç bana faydalı olurmu herhangi bir sorun çıkarırmı.55 yaşındayım teşekkürler

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:12

Merhaba necmettin bey;

Hayır aksine panax damarlar için faydalıdır.

mustafa akar
Ziyaretçi
mustafa akar
9 Haziran 2015 21:49

prematüre retinopatisi(erken doğumdan kaynaklanan gözde retina hastalığı) sebebiyle her iki gözü görmiyen ve evre5 te olan bundan dolayı ayrıca retina dekolmanından dolayı 2 kez vitrektomi ameliyatı geçiren 4 yaşındaki çocuğum için bir faydası varmıdır acaba.(retina da damarlanma ve canlı hücre yok)

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:13

Merhaba mustafa bey;

Gözde retina hastalığı için geçmiş olsun, panax tüm damarda dahil göz damarları ve sinirlere kadar etki eder ve tıkanan yolları açar, doktor kontrolünüde ihmal etmeyerek kullanabilirsiniz.

Geçmiş olsun..

akifşen
Ziyaretçi
akifşen
16 Eylül 2014 16:33

göz problemi için panaks ve G1 önerildi,ŞUAN BU İKİ ÜRÜNÜ KULLANIYORUM.FAYDASI OLURMU BU ÜRÜNLERLE,, uzak ve yakın görmede puslu görme ayrıca uzak görmede ise gölgeli ve cisimler ile yazılar iç içe girmiş şekilde görmekteyim.bu durum 50 yaşındayım 6 aydır yavaş yavaş oluşmaya başladı,,bana faydası olurmu TEŞEKKÜRLER BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.E MAİL ADRESİME CEVABINI LÜTFEN GÖNDERİNİZ.

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:14

Merhaba akifşen bey;

Merhaba akifşen bey, önerilen ürünler doğru görünüyor, tam olarak raporlarınızı şuan için bilemediğimiz için yorum yapmayalım, ürünü temin ettiğiniz uzmanlara mutlaka gelişmeleri bildiriniz, bunun dışında bir bilgi için, canlı desteğe tıklayınız yardımcı oluruz.

Geçmiş olsun..

Tugba
Ziyaretçi
Tugba
9 Şubat 2016 00:36

Bi faydasını gordunuzmu

Erdal Dogan
Ziyaretçi
Erdal Dogan
8 Eylül 2014 06:51

Tansiyonum yuksek hangi ürünü önerirsiniz genel saglik icin panax kullaniyorum önerilerinizi bekliyorum tesekur ederim

TAYYİP FAKCI
Ziyaretçi
TAYYİP FAKCI
24 Mart 2014 14:33

MERHABA HOCAM BENİM ŞEKERİM HEP 130 İLE 140 ARASI VE BU DURUMDA BANA ZARARI NEDİR VE TEDAVİSİDE NEDİR BİRDE BEN B HÜCRELİ LENFOMA KANSERİYİM ŞİMDİLİK ATLATTIK SENİN REYŞİ MANTARI VE SERETAN KA1 8 AY KULLANDIM BU LENFOMA TEKRARLARMI HOCAM HOCAM BACAKLARIMDA GÜÇSÜZLÜK VAR ÇABUK YORULUYORUM NE YAPMALIYIM SİZCE İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM İYİ GÜNLER

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 02:38

Merhaba Tayyip bey;

Öncelikle geçmiş olsun,lütfen bu durum hakkında bize turuncu canlı destek kutusundan iletişim bilgilerinizi yazınız, bu durum ciddi, kısaca tarafınıza ücretsiz olarak bilgi verilecektir, bu şekilde bilgi vermemiz sağlıklı olmaz. Şeker hastalıkları için dengeleyici ürünlerimiz mevcut.

Geçmiş olsun…

Geçmiş olsun.

şerif çakır
Ziyaretçi
şerif çakır
9 Şubat 2014 22:58

Karaciğer den rahatsızım sizin verdiğiniz k1 panax g1 mantar k3 ve abı hayat suyu kullandım yanlız karaciğerimde küçülme olduğu saptandı ankara kızılaydaki büronuzdan bana uygun olan ürünü vermelerini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 02:43

Merhaba şerif bey;

Lütfen ankara’daki büroya ulaşınız, yine oradan sorununuzu çözmeleri gerekmektedir, geçmiş olsun.

mustafa
Ziyaretçi
mustafa
19 Ocak 2014 23:38

hocam bana bugun p1soft ve marına lıpıd soft geldı ben bobrek damarı darlıgı sorunu yasamaktayım ve panax ve reis mantari kullanmaktayım ısrarla tedavım ıçın gere3ktıgını ve almamamı ıstedı ıstanbul bayı urunlerı nıcın kullanmalıyım cevap alabılırmıyım?

remo
Ziyaretçi
remo
2 Eylül 2013 22:26

remo…… panax kullanıyorum 7 dı gundur üzum renginde sivı akıyor
sordum aldığim yere temizlenıyor soyledı ama yanma var penisde ******** bilgi istiyorum

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:16

Merhaba remo;

Bu geçici ve faydalı bir durumdur merak etme, temizlenme aşamasındasın, yanmalar geçecektir.

Geçmiş olsun..

mustafa
Ziyaretçi
mustafa
22 Temmuz 2013 09:30

Sayın eraslan hiç bir yokturki kullanma şekli ve esasları ne için kullanıldığinı gösteren bır bılgı prospektüsü olmasın sizin ürünlerinizde böyle bir şey yok.dadece canlı destek alın dıyorsunuz bukolay değil ve masraflı ürün alırken özellikle dedim kullanma klavuzu koyun içine diye tamam dendı fakat sonuç yok.Panax ben hep unutuyor tok karna alıyorum tansiyon ilacı ile aynı şekilde almıyorum akşam tansıyın ilacını sabah panax sı alıyorun ne dersiniz.selamlarımla.

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 03:18

Merhaba Mustafa bey;

Canlı destek almak ücretsizdir.. Bu arada sanırım size kullanım talimatı eklenmemiş ve muhtemelen başka bir bayiiden ürünü almış olmalısınız ama biz yardımcı olalım.

Panax ürününü aç karna alınız genel itibariyle daha faydalıdır ama midede sorununuz yok ise.. Mide yanmalarınız var ise tok karna alınız, canlı destekten tansiyon durumunuzu özetleyip ikisi bir arada kullanma talimatı isteyiniz.

Geçmiş olsun..

celil aldırmaz
Ziyaretçi
celil aldırmaz
11 Temmuz 2013 18:43

el terlemesi için kibarlı panax ve kibarlı raishi mantarı önerdiler el terlemesini geçirirmi bunla ilgili bilgi alabilirmiyim

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 03:22

Merhaba Celil bey;

Tabiki vardır ama mutlaka danışmanlarımızla görüşünüz, bu konuların detaylarını öğrenmenizde fayda var.

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 02:54

Merhaba Cemil bey;

El terlemesi ve deri sorunları için lütfen sağ alttaki turuncu canlı destek kutusundan iletişim bilgilerinizi yazınız, uzmanlarımız ücretsiz bilgi vereceklerdir.

Geçmiş olsun…

RECEP
Ziyaretçi
RECEP
5 Mayıs 2013 09:18

cinsel sertleşme için kullanmak dogru olurmu

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 02:54

Panax tamamen bitkiseldir Recep bey; yan etkisi yoktur kullanımda sorun yoktur, cinsel sorunlar için lütfen canlı desteğe başvurunuz…

osman
Ziyaretçi
osman
15 Mart 2013 23:23

Gerçekten faydalımı çevremdekiler önerdi ama piyaada o kadar sahtesinin haberleri çıktıki insan inanamıyor ve gerçekten faydasını gören akrabalarımız oldu yoksa açıkçası bene inanmıyordum hatta girip soracağımı bile sanmazdım

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 03:10

Merhaba osman bey;

Çevrenizde panax ürünü kullanan kişilere mutlaka sorunuz, unutmayın en iyi emsal ürünü kullanan kişilerdir, cevabını aldığınızda içiniz rahatlayacaktır.

Geçmiş olsun..

Meryem
Ziyaretçi
Meryem
15 Mart 2013 23:16

mrb ben ankaradan girdim bende faydalarını öğrenmek istiyorum hiç bir yerde yazmıyor, canlı destekte resmen sıra var hastaneyi geçmiş canlı desteğiniz 🙂 bu kadar yoğunluk pess

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:17

Merhaba meryem ;

Evet bazen aşırı yoğunluk olabiliyor maalesef ama mutlaka geri dönüş sağlanır.

mine
Ziyaretçi
mine
12 Mart 2013 20:32

Fayda olarak sizimi aramamız gerek ? birçok sitede fayda yazılmış ama oakdar çok faydası varki maşşalh insan ne için kullanacağını şaşırıyor babamda ciddidamar

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:20

Panax kullanırken Kan sulandırıcı ürünleri azaltın, ürün kullanırken yarımşar saat zaman farkı koyun aralarına.

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 07:19

Merhaba Mine hanım;

Panax faydaları olarak, Hipertansiyonun normal seviyelere gelmesinde,
Kan basıncının düzenlenmesinde,
Kolesterol seviyesinin azaltılmasında,
Sperm sayısı ve kalitesinin arttırılmasında,
Erken boşalma sorununda,
İktidarsızlıkta
Ereksiyon (sertleşme) problemlerinde,
Testosteron seviyesinin arttırılmasında yardımcı olur.

Bunlar dışında Panax Faydalarını ve tüm diğer mustafa eraslan ürün faydalarını maalesef yazamıyoruz, bu konu için özel makaleler yazıldı, durum anlatıldı, lütfen canlı desteğe bağlanın ve profesyonel bilgi alın.

Geçmiş olsun..

fatih
Ziyaretçi
fatih
17 Şubat 2013 20:40

Damar tikanikligi icin bu urunden 4 adet aldik tv den siparis verdik ama nasil o urunlerle yan etkisi olurmu acaba

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 03:09

Merhaba Fatih bey;

Panax tamamen bitkiseldir, yan etkisi yoktur, kullanınca fark edeceksiniz.

Geçmiş olsun..

ahmet yılmaz
Ziyaretçi
ahmet yılmaz
12 Şubat 2013 20:07

Faydalarını neden yazmıyorsunuz ?

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 03:08

Merhaba ahmet bey;

Ürün Faydaları endikasyon sorunları ve hastaların kendilerine göre yorumlamaları yüzünden yazılamıyor, canlı desteğe yazıp hemen öğrenebilirsiniz.

Geçmiş olsun…

batuhan
Ziyaretçi
batuhan
19 Aralık 2012 21:20

Peki nasıl kullanılmalı panax? kullanma klavuzu varmı

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici
24 Aralık 2016 03:05

Merhaba batuhan;

Panax genel kullanım için günde 2 adet aç karna yemeklerden yarım saat önce.Ağır kullanımda günde 3 defa.

Geçmiş olsun…

wpDiscuz