Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Panax Avrupa Ödeme Seçenekleri

Mustafa eraslan Panax

Kibarlı Panax ürünü Türkiye yanı sıra avrupadanda fazla sayıda sipariş almakta ve mustafa eraslan tarafından formülize edilmiş olan Kibarlı ürünlerini avrupadan birçok hastamız takip etmektedir, son zamanlarda bu oran yoğunlaştıkça avrupa siparişleri, panax avrupa gönderimleri ve kibarlı ürünlerini avrupaya göndermek için Kargo firmaları anlaşmaları sağlanmkta sorunlar giderilmeye çalışılmaktadır.Avrupa gönderilerinde sıvı ürünler, örneğin cemde ab-ı hayat gibi, sorun çıkarıyordu ve hastalarımıza temin edemiyorduk, birçok kibarlı bayiisi bu konuda çalışmalar başlatmıştır.Merkez kibarlı firması ise avrupada şubeler açarak hastalarına hizmet etmeye başlamıştır, tabiki bu şubeleri her bölge ve eyalette bulmanız yinede mümkün olmamaktadır.

Avrupadan Nasıl Panax ve Kibarlı ürün  Siparişi Verilir?

Sitemiz üzerinden artık tüm dünyaya kargo gönderimleri yapılabilmekte ve fiyat listeleri yayınlanmaktadır, her ülke şartları farklı olduğu için bu durum biraz detaylı olmaktadır.Avrupada yaşıyorsanız vede panax, kibarlı ürünlerini temin etmek istiyorsanız, bulunduğunuz eyalette açık ve net adres bilgilerini ve iletişim numaralarınızı bize göndermeli ve ödemeniz gereken hesap numaralarını bizden almalısınız.

Öncelikle hesap numaralarımıza ürün ücretlerini yatırmanız gerekmektedir, bu durum tükiyede farklıdır tabiki, türkiye için siparişlerde Kapıda Nakit / Kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunur iken avrupa siparişlerinde malesef bu durum söz konusu değildir.

Öncelikle size verilen hesap numaralarına size iletilen ürün ücterlerini ödemeniz gerekli, daha sonra açık  adresinize kargo işlemi başlatılır ve ürün teslimine kadar müşteri ile irtibat koparılmaz.

Avrupa Ürün fiyatları Nelerdir?

 Panax Avrupa ürün fiyatları genel ortalama ile  60 – 70 EURO arasında değişmekte ve kargo ücretleride 25 EURO arasında değişmektedir.Kibarlı Panax Avrupa Ödeme Seçenekleri için daha fazla bilgiye danışmanlarımızla irtibata geçerek elde edebilirsiniz ama genel ortalama ile fiyat aralıklalrı yazıldığı şekildedir.

4 Adet ve üstü sayıda ürün satın aldıgınızda ise 25 EURO civarındaki Kargo Bedeli alınmaz ve sadece ürün ücretlerini ödersiniz.

Avrupa Panax Siparişleri Güvenli ‘mi?

Evet, avrupaya binlerce sipariş gönderimi yapmış bulunmaktayız, avrupaya siparişler güvenlidir, panax ve diğer tüm Dr. Mustaf Eraslan tarafından formülize edilmiş olan  kibarlı ürünlerini güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Panax Nedir ? başlıklı makalemizde ginseng panax, mustafa eraslan panax nedir? ve panax ne işe yarar hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Seyfi karabacak
Ziyaretçi

Kendim icin panaks sparis edecektim

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba seyfi bey, online siparis için http://mustafaeraslanistanbul.com/ isimli sitemizi kullanabilirsiniz, onun dışında canlı desteğe iletişim bilgilerinizi yazınız uzmanlarımız dönüş yapacaktır.

zeycen
Ziyaretçi

azerbatcana kargı varmi gelirmi

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Zeycan;

Evet azerbaycan dahil tüm avrupaya siparişlerimiz vardır, fiyatlandırma için bize yazınız.

ali
Ziyaretçi

Meraba danimarkayada ücretler aynımı farklı fiyatlar geldi kargo üxcreti her ürün için ayrı ayrı 20 euromu teşekkürler

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Evet ali bey;

Tüm yurt dışı avrupa panax siparişlerinde fiyat TR üzerinden çevrilir olduğu gibi yansıtılır, 4. üründe kargo ücreti 20 euro alınmaz, ve her ürün için 20 euro değil yanlışlık olmasın toplamda tüm ürünler için kargo 20 eurodur, bu konuda çok karışıklık oluyor.

nermin almanya
Ziyaretçi

selam almanyadan bağlanıyoruz kardeşim için panax ürünü almak istiyoz 4 kutu am olarak öyromu göndercez dolarmı bilemedik?

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Mermin hanım;

4 kutu panax türkiyede 600 tl , 331 dolar , 253 euro yapıyor, iki şekildede ödeme yapabilirsiniz. 4. kutuda kargo ücreti alınmıyor.

wpDiscuz