Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Mustafa Eraslan Tedavi Merkezi

mustafa eraslan kimdir

Mustafa Eraslan Tedavi Merkezi

 

Dr. Mustafa Eraslan Tedavi Merkezi

Dr. Mustafa Eraslan Tedavi merkezi Neresi ?

Dr. Mustafa Eraslan Hastaları nerede tedavi eder?

Dr. Mustafa Eraslan Merkezi ve Adresi neresi ?


 

DR. MUSTAFA ERASLAN TEDAVİ MERKEZİ ve ADRES BİLGİLERİ

Doktorumuzun Tedavi merkezini adreslerini ve hastalığına çare bulamayan ve doktorumuzla görüşmek isteyen hastaların birer bir olarak mustafa eraslan ile görüşüp fikir almaları çokta mümkün olamamaktadır.

Yoğun iş hayatı, çalışmaları ve televizyon programları nedeniyle birer bir olarak hastalarına malesef zaman ayıramamaktadır, mustafa eraslan tedavi merkezi ‘ne ulaşmaya çalışmak yerine yetkili ve resmi bir kibarlı satış ofisi yada yetkili bir bayii uzman danışma hatlarından alacağınız öneriler tavsiyeler ve ürünler yeterli olacaktır.

Mustafa Eraslan Tedavi Merkezi Neresi?

Mustafa Eraslana ait herhengi bir tedavi merkezi yoktur, yani hastalarının randevu alarak doktorumuza göründüğü resmi veya özel bir muyenehane veya hastanesi mevcut değildir, doktorumuz sadece artık Tv programlarına ağırlık verebilmiştir.Hastaları ile arasındaki frekansın Tv programları olması iş hayatı ve yoğunluğu vede daha fazla kitleye ulaşabilmesi içindir.Mustafa Eraslan Muayenehane ‘si ne sizleri ulaştırabileceğini söyleyen kurum / kuruluş ve bayiilere güvenmeyiniz, böyle bir hakları ve yetkileri yoktur.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
hakan dogan
Ziyaretçi

Hocam annem siroz hastası roparlari yeni aldık her hangi bir ilaç verilmedi tedavisi yok diyorlar nasıl bir yol izlememiz gerekiyor

BEKİR KARABULUT
Ziyaretçi

52 YAŞINDA BİR BAYAN HASTAMIZ VAR 2 YILDIR 4 HASTANE GEZDİK TAHLİLLER BİYOPSİLER YAPILDI TEŞHİSİ BÖBREKLERDE PROTEİN KAÇAĞI OLDUĞU SÖYLENDİ ÇEŞİTLİ İLAÇLAR KORTİZONLAR KULLANILDI HASTAMIZIN VUCUDUNDA ŞİŞLİK OLUŞMAKTA HASTANEDE YATARAK ŞİŞLİK BİRAZ GİDERİLİYOR SÜREKLİ HASTANELERE GİTMEKTEN HASTA VE BİZLER YORULDUK SAYIN HACAMIZ MUSTAFA ERASLAN BİZE YARDIMCI OLABİLİRMİ TELEFONUNA ULAŞMAK MÜKÜN DEĞİL BU HASTALIKLA İLGİLİ YARDIMCI OLMANIZI ÜMİT EDİYORUZ

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba bekir bey;

Böbreklerde protein kaçağı ciddi sorundur, kortizon ise temkinli kullanılmalıdır, lutfen telefon numaranızı canlı destekten bize iletin, size uzmanlarımız dönüş yapacaktır.

Geçmiş olsun..

elif tarı yamak
Ziyaretçi

ya sadece ilaç satmak için aranıyoruz 9 ay oldu hanı arayacaktı musatafa bey ne oldu insanların duygularıyla oynamayın lutfen cagıracaz denıldı kımsenın cagırdı yok kaç asistanla görüştük hepsi ayrı ayrı cevaplar söyleniyo ama ben bu konuda çok kızgınım ve asla sizden ilaç ilamayam ne tafisye edecem olan parama ve dugularımızla oynaıldı nerdeyse eşimden boşanmaya kadar gedilkdik bu ilaçları alanana kadar mucade erdim sonuçta bize dönen fikir vern yokkkk

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba elif hanım;

Üzüntünüz için gerçekten özür dileriz, lakin şuna açıklık getirelim, sistemin ve şirketin yüzlerce bayiisin mevcuttur, size ürün gönderen yada satış yapan bayii ile mutlaka iletişime geçin, eğer ki ilgilenmezler ise merkez şirket sitesine şikayet ediniz lütfen.

Bazı bayiilerimizin ilgisizliği nedeniyle bizlerde şikayet almaktayız vede bunu merkeze bildirmekteyiz.

Sizi kayıtlarımızda göremedik, yani size ürünü bizim sistemimiz göndermemiş, emin olun ürün gönderimi vede devamında uzmanlarımız hastalarımız ile yakından ilgilenmektedir.

Geçmiş olsun dileriz…

serap
Ziyaretçi

tv lerdeki konuşan hastaları nerde tedavi ediyor ozmn,telefonlar açılıp teşekkür ediyolar nasıl oluyor.

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Merhaba Serap hanım;

Televizyonda gördüğünüz hastalar doktorumuz ile hastalar arasındaki doktorumuzun asistanları veya uzmanlarımız sayesindedir, yani doktorumuz bu hastaların raporlarını görmekte ona göre yol çizmektedir, transfer işlemini yapan bizler ve asistanlarıdır. Yanlış anlaşılma olmasın.

Geçmiş olsun..

selim
Ziyaretçi

Doktor beryle neden görüşemiyoruz ??

ayla
Ziyaretçi

Merhaba doktor beyle annem için görüşmeye çalıştık ama hiç kimse yardımcı olmuyor neden mustafa eraslan ile görüşemiyoruz ? Yardımcı olmalısınız annemi göstermek istiyoruz istanbula gelebiliriz.

Dr. Mustafa Eraslan
Yönetici

Ayla hanım merhaba;

Malesef görüşme imkanınız çok zor böyle bir uygulamamız yok, yoğunluktan dolayı affedin, lütfen danışma hattımızı arayınız.

Geçmiş olsun..

wpDiscuz