Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Mustafa Eraslan Kimdir?

mustafa eraslan kimdir

Mustafa eraslan kimdir?

 

O’ bir Türk Hekimi !

O’ bir Lokman Hekim !

O’ bir Doktor !

O’ Mustafa Eraslan !

 

 

 

Evet Mustafa Eraslan Kimdir? sorusuna verilebilecek en net tartışmasız cevap; Türk halkının sevgisini hakkaniyeti dürüstlüğü ve bilimsel çalışmaları ile kazanan Mustafa eraslan resmi bir doktor, bu yüz yılın Lokman hekimi ve çok başarılı bir herbalistir.

Dr. Mustafa Eraslan Bitki bilimcisi ve Formülize ettiği Bitkisel Ürünleri Halk sağlığına sunmuş resmi bir doktordur.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir dediğimizde hem sağlık bakanılığına bağlı Tıp fakültesi mezunu bir doktor, hem bitki bilime yıllarını vermiş uzman bir herbalist, hemde alternatif tıp ile güncel tıp bilgilerini harmanlayarak mucizevi ürünleri formülize eden bir bitki bilimcisidir.

Mustafa Eraslanın başarısı halen devam etmekte olan çalışmalarına ve eğitimine bağlıdır,Uzman ekibi ile yılların bilgi birikimlerini birleştirerek ortaya halk sağlığını en çok tehdit eden ve en yaygın hastalıklar üzerine giderek ürünlerini oluşturmuşlardır.

Mustafa eraslan 7 Nisan 1963 yılında İstanbul doğdu ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur, bitiklere olan merakı ve bilgisi onu Mustafa Tekinle aynı atmosfere sokmuştur ve yıllardır çalışmalarını beraber yürütmektedirler.

Dr. Mustafa Eraslan hakkaniyet sahibi inancı olan ve doğruları ile yaşayan bir doktordur, türkiyede bitkisel anlamda yapılan tüm çalışmaların bir noktadan sonra gayrimeşrulaştığı sahtekarlığın diz boyu olduğu bu dönemlerde Mustafa Eraslan çalışmaları etkisini yitirmemiştir, Çünkü kaliteli ve prensibli iş hayatından ödün vermeyen Mustafa eraslan tarafından formülize edilen Kibarlı ürünleri hastaları gerçekten iyileştirmektedir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
wpDiscuz