Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Panax Ürünleri için Nasıl Sipariş verilir ?

Mustafa eraslan Panax

Dr. Mustafa Eraslan Kibarlı Panax Sipariş hattı ?  Öncelikle hızlı ve pratik sipariş için Dr.Mustafa Eraslan call center sistemimiz olan Canlı Destek’ten asistanlarımıza ulaşıp, talep ettiğiniz ürün bilgilerini vermeniz yeterlidir.Yada sitelerimizin sağ alt kısmındaki canlı destek kutucuğuna numaranızı bırakınız.

Ezbere Ürün almayın !

Lütfen Kibarlı ürünlerinin içeriklerini ve hangi hastalıklara faydalı geldiğini bilmiyor iseniz kulaktan duyma bilgiler ile ezbere ürün sipariş etmeyiniz ve  satın almayınız.

Canlı destek hattımızı arayarak Mustafa hocamızın asistanlarına hastalıgınız ile ilgili bilgi ve var ise raporları sunup gerekli ürün bilgilerini almalısınız.

Kredi Kartı ile Sipariş !

Hemen hemen tüm kredi kartlarınıza taksit imaknı ile e-ticaret ve Kibarlı ürünleri resmi satış sitemiz olan http://mustafaeraslanistanbul.com/ isimli sitemiz üzerinden kolaylıkla ürünleri inceleyip Kredi kartınız ile güvenle satın alabilirsiniz.

Mustafa Eraslan istanbul isimli e-ticaret sitemizde istanbul içi müşterilerimiz için motor kurye sistemi ile aynı günde (1) siparişleri ulaştırmaktayız.

Site üzerinden kısa bir üyelik ile bilgilerinizi girmeli ve türkiyedeki güvenli ödeme sistemi ile Tüm bankalara  3/6/9/12 taksit seçenekleri ile taksitli panax siparişi vede tüm kibarlı ürünlerini taksitli  alabilirsiniz.

Ürün elinize ulaşmadan ücret almıyoruz !

Güvenli i-para şirketi sistemi ile sözleşmemiz gereği, kredi kartı ile ürün satın aldıgınız andan itibaren, sistem ücreti güvenli kasasında tutar ve bize nakil etmez, daha sonra kargo takip numarası ister ve sizin takip numaranızı biz ödeme sistemine ilettikten sonra kargo işlemi başlar, ürünler elinize ulaştıgında kasa sistemi sizden bir onay ister.

Siz onay verirseniz ücret tarafımıza iletilir, bu sayede hem müşteri hemde satıcı güvenliği sağlanmış olur.

Siz onay vermeyip ürün elime ulaşmadı derseniz, firma bizim kargo numaramızı takip eder ve bizimde gönderdiğimizi anlar ise, bize ücretini öder , bu sayede hem bizim hemde sizin güvenliğinizi sağlamış olur.

Bunlar dışında yanlış ürün, yanlış sipariş veya eksik ürünlerde söz konusu firma devrede değildir, bu gibi durumlarda hemen canlı destek hattımızı arayıp bilgi vermeniz yeterlidir, işlem hemen düzeltilir ve tarafınıza eksikler tamamlanarak 2 iş gününde ürünler gönderilir..

Sipariş , Destek ve bilgi ; Sağ altta bulunan turuncu canlı destek kutusu.

Online alış veriş / Kredi kartı : http://mustafaeraslanistanbul.com

Bir önceki yazımız olan Addison Hastalığı başlıklı makalemizde addison, addison belirtileri ve addison hastalığı hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
wpDiscuz