Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Kibarlı ZK DHA

kibarlı-zk-dha

Kibarlı ZK DHA

Dr.Mustafa Eraslan ZK DHA

Kibarlı Zk Dha Nedir ?

Kibarlı Zk Dha Fyadaları Neler?

Kibarlı Zk Dha Nasıl kullanılır ?

Hepsi; canlı destekte

Kibarlı ZK DHA

ZK DHA Beyin gelişimi ve göz sinirleri sisteminin gelişmesinde çok etkilidir.

Kibarlı ZK DHA Dr. Mustafa Eraslan tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir üründür.

Kibarlı ZK DHA *(bu gıda Omega 3 yağ asidi DHA içerir.)

Kibarlı ürünü olan Kibarlı ZK DHA bir bitkisel gıda takviyesidir.

1 Kutu Kibarlı ZK DHA’da 90 kapsül bulunmaktadır.

Kibarlı ZK DHA‘nın nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi Canlı Destek hattımızdan alabilirsiniz.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-027205 işletme kayıt numaralı izni ile üretilmiştir. Türk Gıda Kodeksine uygundur.

Kibarlı ZK DHA içeriği:
Trigliserid form Balık Gövde yağı (Omega 3 toplamı 88mg EPA 32.5 mg + DHA 55.5mg) ,

Siberian Ginseng Kök Ekstresi, Ginkgo Biloba (Mabet Ağacı) Yaprak Ekstresi,

Çinko, Vitamin B1,Vitamin B12

ZK DHA Hakkında ?

Kibarlı’dan Omega3 Yağ asidi(DHA) İçeren Zeka Gelişimini Güçlendiren Yeni Bir Ürün

ZK’nın İçinde barındırdığı ve yüzde yüz doğal içerik olan maddeler Balık Gövde Yağı, Sibirya Ginsengi Kök Ekstresi, Ginkgo Bloba, Çinko, Vitamin B1 ve Vitamin B12 ‘den oluşmaktadır.

ZK/DHA temel fonksiyon olarak alzheimer, demans, bunama hastalıklarına karşı beyni korumak ve ayrıva hafızayı güçlendirmek için faydası olabilecek bir ürün .

Bunların yanısıra unutkanlığı ve hafıza kaybını gidermede etkin rol oynayan bir karışımı içermektedir. ZK/DHA’nin zekayı güçlendirici olarak bilinen bitki ve vitaminleri içerdiğini de unutmamak gerekir.

ZK/DHA özellikle gelişme çağında bulunan, eğitim gören, zihnini kullanmak zorunda olan çocuk ve gençlerin kullanması tavsiye edilen bir üründür. Günümüz sınav maratonlarında 2-3 saat boyunca dikkat ve konsantrasyonunu toplamak zorunda olan çocuklarımızın en büyük desteği ZK/DHA olacaktır.

İçerdiği Omega3 beyni beslerken, onun gelişimine de katkıda bulunmaktadır. Ginseng ve Ginkgo Bloba gibi bitkisel maddeler, ürünün insan metabolizmasında kalıcılığını ve etkinliğini pekiştirmektedir.

Aşağıda bazı ünlü bilimadamları, diyetisyen ve uzmanların ZK/DHA’nın içerdiği ve yüzde yüz doğal olan maddelerle ilgili görüş ve açılamalarını bulabilirsiniz.

Ahmet Maranki Diyor Ki:

M.S 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam süresini artıracağı belirtilmektedir.

Ginseng’in beynin hafıza (bellek) merkezlerini uyarıcı etkisinin bulunduğu anlaşılmıştır.Sibirya Ginsenginin hafızayı ve bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Zihinsel olarak yoğun çalışan kişilerin kullanması uygun görülmüştür. Stresdurumunda da yararlıdır.

The memory Solution isimli kitabın yazarı Dr.Julian Whitaker:

“Eğer size bir tane bitkisel özlü beyin fonksiyonları için tavsiye edebileceğim madde istenirse, ginkgo biloba yı öneririm” diyor.

Dr Mehmet Öz’e göre Ginseng Biloba zekayı arttırır, Alzheimer’ı önler, Hafızayı güçlendirir.

Dr Oz’ün ifade ettiğine göre, 50 yıldan fazladır bu bitki geniş alanlarda kullanılmaktadır. Araştırmalara göre Ginseng Bilabo, beyne akan kanı düzenlemektedir.

V.K.V (Vehbi Koç Vakfı) Amerikan Hastanesi”nden Diyetisyen Aylin Yılmaz:

Aç olduğumuz zaman nasıl yeme ihtiyacı duyuyorsak; beynimize de aç olduğunda ihtiyacı olan besinleri vermeliyiz. Tüm işlemler için çok miktarda glikoz,oksijen, vitaminler,mineraller, enzimler kullanıyor.Demir B12 vitamini, çinko B kompleks vitaminleri: B vitaminleri (B1,B2, B3,B6,B12…) bellek sorunu olan herkes için gereklidir. Bu vitaminlerin eksikliği hafıza kaybına neden oluyor. Özellikle B12 vitamini- Demir-Çinko üçlüsü her zaman hafıza için gerekli olduğunu unutmamak gerekir.

Prof Dr. Osman Müftüoğlu:

Omega-3 yağlarını vücudumuz üretemiyor. Onları besinlerle dışarıdan hazır olarak alıp bedenimize kazandırmak zorundayız. Vücudunuza giren her omega-3 molekülü beyninizi güçlendiren bir ilaç gibi çalışır. Beyin hücrelerinin her birinin içi yağ deposudur ve omega-3 yağları bunların en önemlilerinden biridir.

Çoğumuzun (çocuklar ve yaşlılar dahil) yaşadığı bellek ve konsantrasyon sorununun arkasında balık yağı kazanımının azlığı yatıyor. Kısacası sağlık konusundan otorite olan herkes daha çok omega-3 kazanımının önemli olduğu konusunda fikir birliği içinde.

Taylan Kümeli’ye göre balık yağı D vitamini ve omega-3’ün en iyi kaynaklarıdır ki bu da beyni bilişsel gerileme ve hafıza kaybına karşı korur. Beyne aldığımız daha fazla omega-3, daha iyi çalışmasını ve kolay odaklanabilen daha iyi çocuklar gelişeceğini gösterir.

Dr. Öz yaptığı açıklamada yağlı balıkların D vitamini ve omega-3’ün en iyi kaynakları olduğunu söyledi.Bu da beyni bilişsel gerileme ve hafıza kaybına karşı koruduğunu sözlerine ekledi. Ayrıca Dr Öz beyne aldığımız daha fazla omega-3’ün, daha iyi çalışmasını ve kolay odaklanabilen daha iyi çocuklar gelişeceğini belirtti.

Ender Saraç’ın Gingko Biloba İlgili Açıklamaları:

Hafıza güçlendirmeye yardımcı olan diğer otlardan ise gingko biloba, Asya’da uzun yıllardır kullanılan beyin güçlendirmede kullanılmnaktadır. Damarlarınızdan geçen oksijen miktarını çoğaltıp, beyne daha fazla kan akışını sağlamaktadır.

Kibarlı ZK DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur. Zk dha faydaları ve Ne işe yaradığı ile ilgili tüm bilgileri danışma hattımızdan öğrenmelisiniz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
wpDiscuz