Panax Nedir?

Panax Nedir, Tam olarak tanımını biliyormusunuz? Devamı »

Panax Faydaları ?

Panax Faydaları Nelerdir? İnceleyiniz. Devamı »

Panax Nasıl Kullanılmalı ?

Panax kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin. Devamı »

Panax Hediyeler !

Panax Kampanyalar.. Devamı »

 

Kibarlı K3

Mustafa Eraslan K3

Mustafa Eraslan K3

 

 

Kibarlı K3 Bitkisel Destek !

Kibarlı K3 Faydaları Nelerdir?

Kibarlı K3 Ne işe Yarar ?

K3 Nasıl Kullanılır?

K3 Bilgi ve danışma sayfası

 

 

 

Kibarlı K3 Hastalıkları

Kibarlı K3, Dr. Mustafa Eraslan tarafından formülize edilmiş  bir üründür.

Kibarlı K3 İçeriği;
Enginar Yaprak Ekstresi,

Devedikeni Ekstresi,

Nar Kabuğu Ekstresi,

Brokoli Ekstresi,

Magnezyum Stearat E470b (Stabilizör),

Bitkisel Kapsül (Hidroksi Propil Metil Selüloz).

Kibarlı K3 FaydalarıNelerdir?

Dr. Mustafa Eraslan Kibarlı K3 ürünü faydalarını, Ne işe yaradığını, K3’ün hangi hastalıklara iyi geldiğini 7/24 aktif olan CANLI DESTEK’ten yada danışma hattımız arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Lütfen ürünler hakkında danışınız, kendiniz yorumlayarak satın almayınız, yan etkisiz bitkisel ürünler olsada sağlık fayda sağlamak adına öncelikle danışınız.

 

Kibarlı K3 Nasıl Satın alınır?

Yine CANLI DESTEK’ten yada www.mustafaeraslanistanbul.com ‘dan Kredi kartı/Nakit kapıda ödeme seçenekleri ile yada danışma hattımız arayarak satın  alabilirsiniz.

 

LÜTFEN ÜRÜN BİLGİLERİNİ KENDİNİZE GÖRE YORUMLAMAYINIZ, AŞAĞIDA YAZILI BİLGİLER GENEL KÜLTÜR İLE İLGİLİDİR.

GENEL BİLGİLER;

Deve Dikeninin Faydaları ve Etkileri:
Karaciğer hasatalıklarının tedavisi zor ve uzun zaman alan bir tedavidir.
Pek çok ilaç kullanımı da karaciğeri yorar ve zarar verir. Ama doğa öyle şifalı bir yer ki sizlere bu hastalıkla ilgili olarak son derece şifalı bir birki sunuyor.Deve dikeni Özellikle karaciğerdeki zehirli maddeleri uzaklaştırmaya yardımcı olarak karaciğer hastalıkları ve zehirlenmelerinde faydalı olur. İştahı açar. Mideyi kuvvetlendirir, hazmı kolaylaştırır ve sindirim sistemi hastalıklarına iyi gelir. Ateşi düşürür. Terletir ve vücuda rahatlık verir. Kramp çözücüdür. Migrene karşı faydalıdır. Damar tıkanıklığını önlemeye yardımcı olur. Antioksidan etkileri ile cilt ve prostat kanserine karşı koruyucudur.

Enginar Yaprağı Faydası:
Enginar kolay tüketilebilen, besleyici mineraller ve fitokimyasallar içeren bir sebzedir. Çoğu kişinin en sevdiği parçası ortasıdır ama aslında en faydalı yeri, yapraklarıdır. Enginar yaprağı özünün, hastalıklarla mücadele edip ömrü uzattığı; 2009 yılında İngiltere’de yapılan bir araştırma ile ispat edilmiştir.

2004 yılında ABD Tarım Bakanlığı tarafından yürütülen kapsamlı analiz ise enginarın; en sık tüketilen sebze olduğunu ortaya koydu. Enginar; Amerika’da tüketilen ilk dört sebze içinde yer alıyor. Küre enginar olarak bilinen ‘milk thistle’ bitkisi de dünyanın en eski ve en etkili sebzesi olarak bilinmektedir.

Enginar ve enginar yaprağı özü, vücuttaki kolesterol düzeylerini düşürüyor. Amerika’da gerçekleştirilen 12 haftalık bir araştırmaya katılan 75 hastaya; her gün 1280 miligram günlük enginar yaprağı verilmiş. Araştırma sonunda, deneklerin total kolesterol düzeyinde yüzde 4.2 oranında azalma kaydedilmiş!

Enginarın kalp sağlığına ve yüksek kolesterol hastalarına etkisini incelemek için yapılan başka bir çalışmada ise enginar yapraklarının tedavi edici etkisine rastlanmıştır. Altı hafta boyunca yarım enginar özü tüketen hastalarda, total kolesterol düzeyinin yüzde18.5 oranında azaldığı görülmüştür.

Nar Kabuğu Faydaları:
Doku ve damar büzücü etkileri nedeniyle, nar meyvesinin kabuklarının kurutulup toz halinde öğütülmüş hali, yaralarda kanı kesici olarak kullanılır.

Kibarlı K3 Nasıl Kullanılır ?
Günde iki kez birer kapsül şeklinde alınmalıdır. Lütfen kuru ve nemsiz yerlerde saklamaya özen gösteriniz. Ürünün içinde yer alan bitkisel özlere karşı bir hassasiyetiniz yoksa sorunsuz bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz.

Önemli;
12 yaş altındaki kişilerde, hamilelerde ve emzirenlerde kullanılmaz.
İlaç değildir.Bitkisel gıda takviyesidir.

Detaylı Bilgi ve Sipariş için Canlı Desteğe tıklatınız..

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
wpDiscuz